Anon
Skorunu Kaydetmek İçin Hemen Üye Ol!
Giriş  Kayıt Ol   Facebook ile giriş yap

Sega World Heroes Oyna

Reklam: Oyununuz Yükleniyor 10 ([X])
Oyuna oy verebilmek için lütfen üye olunuz
Sega World Heroes Oyna

Oyun Hakkında:

Serisi diğer birçok dövüş oyunları benzer oynar, ama yerine 6 düğme düzeni, orijinal World Heroes sadece 3 standart 4 Neo-Geo düğmeleri kullanır

Nasıl Oynanır:

Serisi diğer birçok dövüş oyunları benzer oynar, ama yerine 6 düğme düzeni, orijinal World Heroes sadece 3 standart 4 Neo-Geo düğmeleri kullanır: delme için bir, tekme için başka ve atma için son. Eski iki düğme ilk benzer güçlü saldırıları, sunmak amacıyla uzun aşağı tutulabilir Street Fighter sadece iki gücü düzeyleri ve standart düğmeler yerine pnömatik düğmeleri kullanarak kontrol şeması. SNES sürümü (ve daha sonra oyun ile başlayan Dünya Heroes 2 Jet ), farklı düğmelere 4 temel saldırıları atamak mümkündür. In World Heroes Top , her karakter bir geleneksel dört düğmesi saldırı düzen vardı, ama aynı anda iki ayrı yumruk ya da tekme düğmeleri aşağı iterek güçlü saldırılar elde edebiliriz.

In World Heroes Top , her karakter aynı zamanda A, B, ve C düğmelerine basılarak aktive edilebilir bir ABC Özel Taşı vardır. Hepsi stratejik kullanımı gerektiren ve etkinleştirmek için kolay, daha taktik savaşları için izin olsa hamle, karakteri göre değişir. Örneğin, karakter Fuuma ABC Özel sahte özel bir hareket etmesini sağlar; J. Max'in ABC Özel onu yakalamak tutunmaya ve mermiler geri atmak için izin verir; ve Kim Dragon ABC Özel bloke ederken onu sayaçları gerçekleştirmek için olanak sağlar.

Kenara normal turnuva modundan, (çıkarıldı popüler "Death Match" modu da var Dünya Heroes 2 Jet ve Dünya Heroes Mükemmel ). İçinde, arenalar nöbetleri koşulları değiştirmek veya hatta (vb çivili duvarlar, mayınlar, yanma halatlar, kaygan zeminler gibi) karakterleri zarar verebilir tuzakları çeşitleri ile dolu. Serinin ilk iki başlık "Death Match" modları arasında artan popülaritesi ilham olabilir deathmatch tarzı profesyonel güreş yılında Japonya'da çok ünlü tarafından yapılan zaman, Frontier Martial-Arts Güreş .

Yorum Yazmak İçin Lütfen Giriş Yapınız ya da Kayıt Olunuz.
İlgini Çekebilecek Diğer Oyunlar...
Sponsorlu Bağlantılar

finalfight

En İyi Oyuncular

En Çok Oynananlar

Atari Salonumuzda Toplam: 862 oyunda, 3620188 oynanma ve 1857 kayıtlı üye vardır.

X
Tam Ekrandan Çık