Anon
Skorunu Kaydetmek İçin Hemen Üye Ol!
Giriş  Kayıt Ol   Facebook ile giriş yap

Teenage Mutant Ninja Turtles

Reklam: Oyununuz Yükleniyor 10 ([X])
Oyuna oy verebilmek için lütfen üye olunuz
Teenage Mutant Ninja Turtles

Oyun Hakkında:

Leonardo, Michelangelo, Donatellove Raphael : Oyuncu olarak dört Ninja Kaplumbağalardan biri seçebilirsiniz.

Nasıl Oynanır:

Leonardo, Michelangelo, Donatellove Raphael : Oyuncu olarak dört Ninja Kaplumbağalardan biri seçebilirsiniz. Shredder, Ninja Kaplumbağaların arkadaşı olan April O'Neil ve akıl hocaları Splinter Ustayı kaçırır. Kahramanlarımız yoldaşlarını kurtarmak ve kötü Shredder'ı yenmek zorundadır. Dört oyuncu (bazı sürümlerde iki) Kaplumbağalardan herhangi birinin kontrolünü alabilir. Donatello'nun yavaş saldırıları var ama daha uzun menzilli, Michelangelo ve Raphael hızlı saldırıları var ancak kısa etkili, ve Leonardo ortalama menzil ve hız ile daha favori bu oyunda.
Zıplama düğmesi ile onlar atlama yapar ve saldırı düğmesine onlara silah kullanarak önlerinde vuruş yapar. Buna ek olarak, bazı kombinasyonlar mümkündür. Kaplumbağalar atlama ve saldırı düğmelerine basarak, özel bir saldırı gerçekleştirilir. Raphael zemin boyunca rulo ve diğer Kaplumbağalar kendi silahlarıyla birlikte kapsamlı bir atlama saldırı yaparken, bir tekme ile bitirir. Düşmanlar duvarlara veya katı nesneler içine çarparak daha hızlı mağlup edilebilir. Böyle trafik konileri, park metre, yangın muslukları ve patlayan petrol davul gibi birçok nesneler vurmak ya da yakındaki düşmanları yenmek yardımcı olmak amacıyla saldırılar ile zarar görebilir.

Yorum Yazmak İçin Lütfen Giriş Yapınız ya da Kayıt Olunuz.
İlgini Çekebilecek Diğer Oyunlar...
Sponsorlu Bağlantılar

Flag Counter

En İyi Oyuncular

En Çok Oynananlar

Atari Salonumuzda Toplam: 961 oyunda, 4389913 oynanma ve 1871 kayıtlı üye vardır.

Capcom Cps1 Play Atari 2600 Online Play Gameboy Advance Online Play Mame Play Neo geo Online Play Neogeo Online Play Nintendo Online Street Fighter abandoned araba araba yarış oyunu arcade atari atari 2600 games atari 2600 oyunlari atari 2600 oyunları atari kaset oyunları atari oyun atari oyunları atari salon oyunları atarioyun atis barbie oyunları capcom games online classic atari games coin op coin op arcade cps2 dovus dress up game drive game dövüş oyunu elbise giydirme oyunları emulator eski atari oyunları eski atari salon oyunları eski oyunlar flash oyun flash oyunlar futbol oyunları futbol oyunu game game rom online gameboy advance kiz kizlar komik oyunlar konsol oyunları kız oyunları kız soyma oyunları kız soyma oyunu lets play sega lets play snes macera macera oyunları mame mame game mame online neo geo neo geo oyunları neogeo nes nintendo nintendo oyunları old game online oyna oyun play play arcade play classic games play coin op arcade play gals panic puzzle puzzle oyunları retro game retro games savas savaş oyunu sega sega genesis sega megadrive sega oyunları silah snes snes atari oyunlari snk spor spor oyunları strateji strateji oyunları super nintendo sürüş oyunu yaris yetenek oyunları zeka zeka oyunları zeka oyunu
X
Tam Ekrandan Çık