Anon
Skorunu Kaydetmek İçin Hemen Üye Ol!
Giriş  Kayıt Ol   Facebook ile giriş yap

Teenage Mutant Ninja Turtles

Reklam: Oyununuz Yükleniyor 10 ([X])
Oyuna oy verebilmek için lütfen üye olunuz
Teenage Mutant Ninja Turtles

Oyun Hakkında:

Leonardo, Michelangelo, Donatellove Raphael : Oyuncu olarak dört Ninja Kaplumbağalardan biri seçebilirsiniz.

Nasıl Oynanır:

Leonardo, Michelangelo, Donatellove Raphael : Oyuncu olarak dört Ninja Kaplumbağalardan biri seçebilirsiniz. Shredder, Ninja Kaplumbağaların arkadaşı olan April O'Neil ve akıl hocaları Splinter Ustayı kaçırır. Kahramanlarımız yoldaşlarını kurtarmak ve kötü Shredder'ı yenmek zorundadır. Dört oyuncu (bazı sürümlerde iki) Kaplumbağalardan herhangi birinin kontrolünü alabilir. Donatello'nun yavaş saldırıları var ama daha uzun menzilli, Michelangelo ve Raphael hızlı saldırıları var ancak kısa etkili, ve Leonardo ortalama menzil ve hız ile daha favori bu oyunda.
Zıplama düğmesi ile onlar atlama yapar ve saldırı düğmesine onlara silah kullanarak önlerinde vuruş yapar. Buna ek olarak, bazı kombinasyonlar mümkündür. Kaplumbağalar atlama ve saldırı düğmelerine basarak, özel bir saldırı gerçekleştirilir. Raphael zemin boyunca rulo ve diğer Kaplumbağalar kendi silahlarıyla birlikte kapsamlı bir atlama saldırı yaparken, bir tekme ile bitirir. Düşmanlar duvarlara veya katı nesneler içine çarparak daha hızlı mağlup edilebilir. Böyle trafik konileri, park metre, yangın muslukları ve patlayan petrol davul gibi birçok nesneler vurmak ya da yakındaki düşmanları yenmek yardımcı olmak amacıyla saldırılar ile zarar görebilir.

Yorum Yazmak İçin Lütfen Giriş Yapınız ya da Kayıt Olunuz.
İlgini Çekebilecek Diğer Oyunlar...
Sponsorlu Bağlantılar

Flag Counter

En İyi Oyuncular

En Çok Oynananlar

Atari Salonumuzda Toplam: 783 oyunda, 4379235 oynanma ve 1871 kayıtlı üye vardır.

CPS3 Capcom Cps1 Giant Attack Play Atari 2600 Online Play Atari 7800 Online Play Atari Lynx Online Play Atari jaguar Online Play Gameboy Advance Online Play Mame Play Neo geo Online Play Neogeo Online Play Nintendo Online Street Fighter abandoned arcade atari atari 2600 games atari 2600 oyunlari atari 2600 oyunları atari 7800 oyunlari atari casette atari jaguar oyunlari atari kaset oyunları atari lynx oyunlari atari oyun atari oyunları atari oyunları oyna atari salon oyunları atari salonları oyunları atari salonu futbol oyunu atarioyun capcom games online classic atari games coin op coin op arcade cps2 dovus dövüş oyunu emulator eski atari oyunları eski atari oyunu eski atari salon oyunları eski oyunlar futbol oyunu gals panic game game rom online gameboy advance ilerlemeli oyun kara kutu oyunları konsol oyunları lets play sega lets play snes macera mame mame game mame online metal slug oyna n64 nec neo geo neo geo oyunları neogeo neogeo pocket nes nintendo nintendo ds nintendo n64 nintendo oyunları old game old games online oyna pang pc-engine play play arcade play classic games play coin op arcade play gals panic play metal slug playstation retro game retro games sega sega genesis sega megadrive sega oyunları snes snes atari oyunlari snk sonic oyunu oyna spor oyunları super mario oyunu super nintendo super nintendo oyunları tekken oyna turbografx16
X