Anon
Skorunu Kaydetmek İçin Hemen Üye Ol!
Giriş  Kayıt Ol   Facebook ile giriş yap

2020 Süper Beyzbol Oynunu

Reklam: Oyununuz Yükleniyor 10 ([X])
Oyuna oy verebilmek için lütfen üye olunuz
2020 Süper Beyzbol Oynunu

Oyun Hakkında:

Apart fütüristik karakterleri, alan da yenilenen ve gelecek için yeniden tasarlandı.

Nasıl Oynanır:

Apart fütüristik karakterleri, alan da yenilenen ve gelecek için yeniden tasarlandı. Siber Yumurta Stadyumu olarak bilinen bu oyunda sadece bir stadyum vardır. Bir top outfield çitin üzerinden vurmak artık bir home run o orta sahada çitin üzerinden doğrudan isabet sürece. Outfield standların diğer alanlarda top o kapalı çıkma ve sahaya oyuna geri sıçrama neden olacak bir koruyucu cam ile kaplıdır. Bu bölgeyi isabet topu her zaman geri alana geliyor ama meyilli bir taban ya da iki almak için yeterli zamanı verir. Ancak, yavaş koşucular bazen top outfield çitin üzerinden vurmak bile ilk üssünde dışarı atılmış olabilir.

Toplarla çok daha güçlü ve son derece uzak topu patlama yeteneğine sahip çünkü home run bölge düşürüldü nedenidir. Sadece en güçlü toplarla yeterince bir home run almak için topa vurmak için doğruluk ve güce sahip olabilir. Faul bölge de düşürüldü. Şimdi daha kısadır ve sadece alan üçüncü bir baz aracılığıyla birinci taban arkasında kapsar. Zayıf hamurları genellikle sadece zar zor açılardan normal beyzbol faul bölge olacağını ne adil bölge yapmak için neden topa erken veya geç sallanan bir hit alabilirsiniz.

Diğer özellikler de alanında bulunmaktadır. Bir durak bölgesi sadece birinci ve üçüncü taban arkasındaki alanda geçmiş mevcuttur. Top bu dikdörtgen nokta dokunursa, o ölü duracaktır. Ancak, durak bölgesi küçük ve top sık sık durdurmadan sağ üzerinde sıçrama olabilir. Bu top tüm yol çit sıçrama umuyorduk yavaş koşucular için bir sorun olabilir. Çitin yakınında bulunmaktadır atlama bölgeleri bir oyuncu aksi çitin üzerinden gidecek bir topu yakalamak için sıçrama yüksekliği ekstra bir destek alır ki,. Super Nintendo sürümünde, atlama bölge sadece bir home run olacak bir topu durdurmak için denemek için eve koşmak bölgenin önünde yer almaktadır. Diğer sürümleri, atlama bölgeleri Stadyumun çitler boyunca tüm yerleştirilir. Buna ek olarak, her birkaç vuruştan, "kraker" alanına konur. Kraker bastı zaman, oyuncu gökyüzü yüksek gönderir ve ona bir oyun yapmak için oyuncunun süresini geciktirerek, birkaç saniye boyunca sahada sallayarak yaprakları kara mayını vardır. (Kraker oyun Super Nintendo sürümünde görünmüyor.)

Yorum Yazmak İçin Lütfen Giriş Yapınız ya da Kayıt Olunuz.
İlgini Çekebilecek Diğer Oyunlar...
Sponsorlu Bağlantılar

Flag Counter

En İyi Oyuncular

En Çok Oynananlar

Atari Salonumuzda Toplam: 961 oyunda, 4335444 oynanma ve 1871 kayıtlı üye vardır.

Capcom Cps1 Play Atari 2600 Online Play Gameboy Advance Online Play Mame Play Neo geo Online Play Neogeo Online Play Nintendo Online Street Fighter abandoned araba araba yarış oyunu arcade atari atari 2600 games atari 2600 oyunlari atari 2600 oyunları atari kaset oyunları atari oyun atari oyunları atari salon oyunları atarioyun atis barbie oyunları capcom games online classic atari games coin op coin op arcade cps2 dovus dress up game drive game dövüş oyunu elbise giydirme oyunları emulator eski atari oyunları eski atari salon oyunları eski oyunlar flash oyun flash oyunlar futbol oyunları futbol oyunu game game rom online gameboy advance kiz kizlar komik oyunlar konsol oyunları kız oyunları kız soyma oyunları kız soyma oyunu lets play sega lets play snes macera macera oyunları mame mame game mame online neo geo neo geo oyunları neogeo nes nintendo nintendo oyunları old game online oyna oyun play play arcade play classic games play coin op arcade play gals panic puzzle puzzle oyunları retro game retro games savas savaş oyunu sega sega genesis sega megadrive sega oyunları silah snes snes atari oyunlari snk spor spor oyunları strateji strateji oyunları super nintendo sürüş oyunu yaris yetenek oyunları zeka zeka oyunları zeka oyunu
X
Tam Ekrandan Çık