Anon
Skorunu Kaydetmek İçin Hemen Üye Ol!
Giriş  Kayıt Ol   Facebook ile giriş yap

Killer Instinct Oyna

Reklam: Oyununuz Yükleniyor 10 ([X])
Oyuna oy verebilmek için lütfen üye olunuz
Killer Instinct Oyna

Killer Instinct Oyna

Eklenme: 06-06-2014

Etiketler:play Killer Instinc  öldürme içgüdüsü oyunu  dövüş oyunu  mortal kombat  atari oyunları  nintendo

Rating starRating starRating starRating starRating star

Oyun Hakkında:

Mücadele içeren bir dövüş oyunu. Oyunu saldırı kümesi ödünç Street Fighter ve ayrıca gelen bitirme hamle esinlenerek Mortal Kombattan uyarlanmıştır

Nasıl Oynanır:

Mücadele içeren bir dövüş oyunu. Oyunu saldırı kümesi ödünç Street Fighter ve ayrıca gelen bitirme hamle esinlenerek Mortal Kombattan uyarlanmıştır

Diğer franchise ayıran birçok özellikleri de vardır:

Bir çift enerji bar: yerine iki tur kazanan, her oyuncu iki enerji bar bulunmaktadır. Bir karakter kendi rakibin ilk hayat çubuğu ile biterse, kavga durur ve bir yuvarlak gibi devam eder, ancak kazanan karakter hala o anda o vardı enerjinin ne miktarda tutar. Kendi rakibin ikinci hayatı bar tüketir oyuncu maçı kazanır.
Otomatik tarak: yerine bir combo oluşturan bireysel saldırıları sunmak için gerekli düğmelerine içinde Killer Instinct kombinasyonları bir dize teslim karakteri neden kararlı bir düğme veya özel hareket (girerek otomatik ve etkin olabilir arasında) vurur.
Terbiye hamle: benzerlik Rulman Mortal Kombat ' nin ölümler, her karakter şiddetli bir şekilde rakibini bitirmek için No Mercy olarak bilinen en az iki hamle (daha sonra revizyonlar Tehlike Taşı) vardır. Bu No Mercy hamle biri kırmızı Rakiplerinizi yaşam çubuğu yanıp söner (kendi ikinci çubuk tükenmiş olacak zaman) kullanır, ancak ne zaman, (bir Ultimate combo olarak etiketlenmiş olan) bir combo sonunda idam edilebilir hareketlerinin farklı kombinasyon. Bir aksine Mortal Kombat Fatality, No Mercy hareket Gore ve parçalanması anlamına gelmez. Başka bir işlemci olduğunu Aşağılama olduğunu (dans stili karakterine bağlıdır) dans rakibi zorlar, ama oyuncu onun ilk yaşam bar varsa bu sadece kullanılabilir.
Ultra Combo: Başka bir işlemci; bu bir karakter genellikle 20 hit aşarak, yerine açılan finisher gibi hit uzun bir dize teslim sağlar olsa, bir Ultimate combo gibi çalışır, bazen 80 + hitlerinden yukarı ulaşabilirsiniz.
Combo Breaker: bir combo yakalanmış olan oyuncu bir combo kesici hamle yaparak onu dışarı kırılabilir. Combo kırıcı oyuncunun karakterinin belirlenmiş özel bir harekettir. Bir combo oto-çift ya da bağlayıcı aşamasında ya da kırılmış olabilir. Başarılı bir otomatik çift, oyuncu daha düşük bir güçte kırıcı hareket kullanmak gerekir kırmak için otomatik çift (bir Orta otomatik çift s / o Hızlı kesici kullanmanız gerekir kırmak için bir oyuncu için yani) kendini. Combo da bağlayıcı aşamada kırılmış olabilir. Bu aşamada oyuncu uzun Kombinezonlarının riskli bir mesele yaparak, kesici herhangi gücünü kullanabilirsiniz. Ayrıca, açılan kesici yaptıktan sonra, beyaz bir dolup taşan farklı bir komut gerektiren bazı özel hareketleri gelişmiş versiyonları sağlayan, kesicinin sağlık çubuğunun ucundaki görünecektir.
Sayaç Kesici: 2013 yılında tanıtılan Xbox bir oyun versiyonu, bu combo kesiciyi karşı benzer. Birlikte bir hücum oyuncusu dizeleri bir combo, savunma oyuncusu böylece derhal suç savunmadan giden, bir combo kesici başlatabilir zaman. Bu durumda, orijinal hücum oyuncusu combo kesiciyi karşı ve onun orijinal combo kesintisiz devam edebilirsiniz.

Yorum Yazmak İçin Lütfen Giriş Yapınız ya da Kayıt Olunuz.
İlgini Çekebilecek Diğer Oyunlar...
Sponsorlu Bağlantılar

Flag Counter

En İyi Oyuncular

En Çok Oynananlar

Atari Salonumuzda Toplam: 961 oyunda, 4384903 oynanma ve 1871 kayıtlı üye vardır.

Capcom Cps1 Play Atari 2600 Online Play Gameboy Advance Online Play Mame Play Neo geo Online Play Neogeo Online Play Nintendo Online Street Fighter abandoned araba araba yarış oyunu arcade atari atari 2600 games atari 2600 oyunlari atari 2600 oyunları atari kaset oyunları atari oyun atari oyunları atari salon oyunları atarioyun atis barbie oyunları capcom games online classic atari games coin op coin op arcade cps2 dovus dress up game drive game dövüş oyunu elbise giydirme oyunları emulator eski atari oyunları eski atari salon oyunları eski oyunlar flash oyun flash oyunlar futbol oyunları futbol oyunu game game rom online gameboy advance kiz kizlar komik oyunlar konsol oyunları kız oyunları kız soyma oyunları kız soyma oyunu lets play sega lets play snes macera macera oyunları mame mame game mame online neo geo neo geo oyunları neogeo nes nintendo nintendo oyunları old game online oyna oyun play play arcade play classic games play coin op arcade play gals panic puzzle puzzle oyunları retro game retro games savas savaş oyunu sega sega genesis sega megadrive sega oyunları silah snes snes atari oyunlari snk spor spor oyunları strateji strateji oyunları super nintendo sürüş oyunu yaris yetenek oyunları zeka zeka oyunları zeka oyunu
X
Tam Ekrandan Çık