Anon
Skorunu Kaydetmek İçin Hemen Üye Ol!
Giriş  Kayıt Ol   Facebook ile giriş yap

Mega Man X 3 Oyna

Reklam: Oyununuz Yükleniyor 10 ([X])
Oyuna oy verebilmek için lütfen üye olunuz
Mega Man X 3 Oyna

Mega Man X 3 Oyna

Eklenme: 06-06-2014

Etiketler:play Mega Man X3  mega man 3 oyunu oyna  nintendo oyunu  atari oyunları  mega man oyunu

Rating starRating starRating starRating starRating star

Oyun Hakkında:

Mega Man olarak da bilinen, Ganso X3 Japonya'da, bir olan video oyunu tarafından geliştirilen Capcom için Super Nintendo Entertainment System (SNES).

Nasıl Oynanır:

Mega Man olarak da bilinen, Ganso X3 Japonya'da, bir olan video oyunu tarafından geliştirilen Capcom için Super Nintendo Entertainment System (SNES). Oyun başlangıçta 1 Aralık 1995 tarihinde Japonya'da yayımlanan ve daha sonra Kuzey Amerika ve oldu PAL bölgelerinde 1996 yılında. Bu üçüncü oyunu olan Mega Man SNES görünmesini serisi ve son. Mega Man bir yer alır dünya, insan ve akıllı tarafından doldurulan olduğu kurgusal gelecek robotlar "reploids" denir. Insan yaratıcıları gibi, bazı reploids yıkıcı suç kendilerini içerir ve "Mavericks" olarak etiketlenmiş. Sonra iki kez Maverick lideri yenerek Sigma , kahramanlar Mega Man ve Sıfır Dr Doppler ve Maverick takipçilerinin onun ütopya adlı bir bilim adamı Reploid savaş gerekir.

Mega Man X3 hem geleneğinde şöyle orijinal Mega Man serisi ve Mega Man bir standart olarak seri eylem - platform oyunu . Oyuncu herhangi bir sırayla sekiz aşamalarında bir dizi çeşitli güç-ups kazanıyor ve her aşamanın sonunda patronu. Özel silahını çekerken erişir Mega Man Zero X ek bir oynanabilir karakter olduğu serinin ilk oyunu Selefi gibi, Mega Man özellikleri "CX4" çip bazı sınırlı izin vermek için 3 boyutlu vektör grafikleri ve şeffaflık efektleri.

Bir 32-bit sürümü Mega Man ​​X3 serbest bırakıldı PlayStation , Sega Saturn , ve Windows'ta çeşitli ülkelerde. Bu sürüm, Kuzey Amerika dahil edildi Mega Man Collection 2006 yılında. oyunu ayrıca Japon taşıdık cep telefonları 2010 yılında. Kritik resepsiyon Mega Man ortalamanın üzerinde olmuştur. Ancak, oyun, özellikle 32-bit sürümü, dizi iyileştirmeler eksikliğine yorumcular çeşitli eleştiriler aldı.

Oyunun Videosu:

Yorum Yazmak İçin Lütfen Giriş Yapınız ya da Kayıt Olunuz.
İlgini Çekebilecek Diğer Oyunlar...
Sponsorlu Bağlantılar

En İyi Oyuncular

En Çok Oynananlar

Atari Salonumuzda Toplam: 862 oyunda, 2879564 oynanma ve 1846 kayıtlı üye vardır.

X
Tam Ekrandan Çık