Anon
Skorunu Kaydetmek İçin Hemen Üye Ol!
Giriş  Kayıt Ol   Facebook ile giriş yap

Super Goal! 2

Reklam: Oyununuz Yükleniyor 10 ([X])
Oyuna oy verebilmek için lütfen üye olunuz
Super Goal! 2

Oyun Hakkında:

Play Super Goal! 2 Super Nintendo SNES Online Game

Nasıl Oynanır:

Futbol video oyunu tarafından geliştirilen Tose için Nintendo Entertainment System (NES), tarafından yayınlanan Jaleco 1992 yılında. Gol! İki ve NES versiyonu Gol! (1992), Jaleco retitled Süper Gol! Avrupa pazarları için. gol! ve için Tose ilk futbol başlığı Süper Famicom'daki . Jaleco yayınlanan Goal! ve süper gol! için Super Nintendo Entertainment System Aralık 1992 (SNES), [ 1 ] kısa bir süre sonra Hedefe iki! NES için.

NES sürümü Fransız serbest bırakılması için, Jaleco bir onay güvenli Fransız uluslararası futbolcu Eric Cantona sadece vardı, transfer için Manchester United FC . Fransız ambalaj öneki başlığı ile, Cantona adını ve benzerlik taşır Hedef: Eric Cantona Football Challenge! 2. . SNES başlık Eric Cantona Football Challenge , ancak, bir olan uluslararasılaşma arasında Forvet ( Rage Software 1992).

Gol! İki NES başlık için Tose ilk devamıdır Gol! (1989). gol! NES bir yerelleştirme olduğu için Moero 5! Pro Soccer (1988), uzun çalışan beşinci taksit Moero! spor oyunu serisi. Gol! video oyunu serisi olan spin-off Japonların Moero! serisi.

Jaleco takip [Süper] gol! ile Süper Gol! 2 (1994), bir yerelleştirme Takeda Nobuhiro hiçbir Süper Kupası (1993). Ek Süper Famicom taksit, Takeda Nobuhiro hiçbir Super League Soccer (1994) Japonya dışında yayımlanmış değildi.

Yorum Yazmak İçin Lütfen Giriş Yapınız ya da Kayıt Olunuz.
İlgini Çekebilecek Diğer Oyunlar...
Sponsorlu Bağlantılar

finalfight

En İyi Oyuncular

En Çok Oynananlar

Atari Salonumuzda Toplam: 862 oyunda, 3623499 oynanma ve 1857 kayıtlı üye vardır.

X
Tam Ekrandan Çık