Anon
Skorunu Kaydetmek İçin Hemen Üye Ol!
Giriş  Kayıt Ol   Facebook ile giriş yap

Contra III - The Alien Wars

Reklam: 10 [X]
Oyuna oy verebilmek için lütfen üye olunuz
Contra III - The Alien Wars

Contra III - The Alien Wars

Eklenme: 06-06-2014

Etiketler:play contra 3 the alien wars  süper contra 3  contra oyna  snes contra  atari oyunları

Rating starRating starRating starRating starRating star

Oyun Hakkında:

Fütüristik yıl 2636 yılında Set, önceki taksit sırasında yenildi yabancı işgalciler "Alien Wars" başlangıç, yeryüzünde insanlığa karşı tam ölçekli bir savaş başlatmaya karar verdik.

Nasıl Oynanır:

Fütüristik yıl 2636 yılında Set, önceki taksit sırasında yenildi yabancı işgalciler "Alien Wars" başlangıç, yeryüzünde insanlığa karşı tam ölçekli bir savaş başlatmaya karar verdik. Önceki aksine Contra NES ve Gameboy için oyun, futuristik ayar Amerikan versiyonu için tutuldu. Ancak, "Bill" ve "Lance", orijinal kimlikleri Contra kahramanlar, önceki yerleşimlerin sürekliliğini sağlamak, onların torunları "Jimbo" ve "Sully" olarak değiştirildi. Aynı şekilde, yabancı istilacı bir kez daha "Red Falcon" olarak değiştirilmiştir.

Super NES tarafından sağlanan teknoloji yararlanarak, içinde grafik Contra III daha yakın çarşı meslektaşları kalitesi getiren, ilk iki taksit NES sürümleri üzerine geliştirilmiş. Seviye tasarımı daha karmaşık ve etkileşim için daha fazla fırsat sağlar. Örneğin, oyuncular direkleri veya tavan üzerine kapmak ve bir onları yönlendirmek maymun bar moda, duvarları ve merdivenleri tırmanmaya, binalar ve sahne yok, ve tankları koyuyorum.

Düzeylerinin, yeni stiller Alien Wars füze binmiş, motosiklet kovalamaca sahneleri içeren ve iki Mod 7 üst bakış düzeyleri sağladı. Silah sistemi yenilenen edilir ve oyuncular ölürse ancak onlar şu anda kullandığınız birini kaybetme, bir yerine iki silah taşıyabilir. Onlar da her tarafta düşmanları vurmak bir spin-atlama dairesel yangın desen aynı anda bu iki silah ateş edebilirsiniz: silahlarının hem de kaybetme oyuncu böylece sonuçlar yaparken Ancak, vurulduktan. Oyuncu aynı zamanda oyuncu hareketli veya atlama olmadan (aşağı ve açılarda dahil) tüm sekiz olası yöne ateş sağlayan, kendi karakterin hareketlilik kilitleyebilir.

, Kolay, Normal ve Hard - Oyunun zorluk üç seviyesi vardır. Zorluk ayarında her artış, aynı zamanda oyunun çeşitli yönlerini değiştirir. Örneğin, düşman patronlar, zor zorluklarla savaşan zaman, onların zaten mevcut saldırıları desenleri yeni saldırılar ya da değişiklikler olacaktır. Füzeler yüksek zorluklara daha hızlı seyahat edecek gibi Ayrıca, bu tür füzelerin havada uçan gibi oyunda bazı durumlarda, daha zor hale gelir. Buna ek olarak, daha kolay zorluk seviyesi tahrip olan bazı nesneler ve patron zayıf noktaları Normal veya Zor modda yıkılmaz olacak.

Oyuncu Kolay veya Normal üzerindeki oyunu tamamlarsa, o zaman, mevcut silah yapılandırması ile bir sonraki zorluk ilk aşamada başlar yaşayan ve sağlam atar. Sert ayarında, son patron onlar Alien İni'nden kaçmak gibi oyuncu yenmek gerektiğini ek bir form olacaktır. Bu formu yendikten sonra, gerçek biten kredileri ve ardından oyuncunun final skoru ardından gösterilir.

Yorum Yazmak İçin Lütfen Giriş Yapınız ya da Kayıt Olunuz.
İlgini Çekebilecek Diğer Oyunlar...
Sponsorlu Bağlantılar

Flag Counter

En İyi Oyuncular

En Çok Oynananlar

Atari Salonumuzda Toplam: 942 oyunda, 4931387 oynanma ve 1211 kayıtlı üye vardır.

3do CPS3 Capcom Cps1 Giant Attack Play Atari 2600 Online Play Atari 7800 Online Play Atari Lynx Online Play Atari jaguar Online Play Gameboy Advance Online Play Mame Play Neo geo Online Play Neogeo Online Play Nintendo Online Street Fighter adult games arcade atari atari 2600 games atari 2600 oyunlari atari 2600 oyunları atari 7800 oyunlari atari jaguar oyunlari atari kaset oyunları atari lynx oyunlari atari oyun atari oyunları atari oyunları oyna atari salon oyunları atarioyun capcom games online classic atari games coin op coin op arcade cps2 dovus emulator eski atari oyunları eski atari salon oyunları eski oyunlar film oyunları gals panic game game rom online gameboy advance kara kutu oyunları konsol oyunları lets play sega lets play snes mame mame game mame online n64 nds nec neo geo neo geo oyunları neogeo neogeo pocket nes nintendo nintendo ds nintendo n64 nintendo oyunları nintendods old game old games online oyna panasonic pc-engine play play arcade play classic games play coin op arcade play gals panic playstation retro game retro games retrogames sega sega genesis sega megadrive sega oyunları sega saturn sega32x segacd snes snes atari oyunlari snk snow bros oyna spor oyunları street fighter oyna super nintendo super nintendo oyunları tekken tekken oyna turbografx turbografx16
X