Anon
Skorunu Kaydetmek İçin Hemen Üye Ol!
Giriş  Kayıt Ol   Facebook ile giriş yap

Quarantine

Reklam: 10 [X]
Oyuna oy verebilmek için lütfen üye olunuz
Quarantine

Oyun Hakkında:

Panasonic 3DO için Oyun Karantinasını belirli bir türe atfetmek zordur, bu bir yarış ve nişancı karışımıdır. Oyun belirli bir kıyamet sonrası tarzında yapılır. Bir taksi şoförü için oynamak, insanları sürmek ve arabanızı geliştirmek ve silah satın almak için para almak zorundasınız. O zamanlar oyun çok acımasızdı, insanları vurmak mümkündü, her yere kan sıçradı vs. Oyun Imagexcel tarafından 1994 yılında 3DO ve MS-DOS için geliştirildi. Daha sonra 1996'da, sadece Japon pazarı için oyun Sony PlayStation ve Sega Saturn için Asmik'e taşındı. Bu konsollar için oyunun adı Hard Rock Cab ve Death Throttle olarak değiştirildi. Detroit gibi, KEMO şehri de otomobil devi olarak biliniyordu. 2022 yılına kadar ülkenin otomobil ihtiyacını karşılamak. Zamanla suç oranı arttı, ekonomi çöktü ve şehir ayaklanmalara daldı. Suçlular zaten bir hava yastığı üzerinde zırhlı araçlarda şehrin etrafında dolaşıyor, sakinleri korkutuyor ve misilleme yapmaktan korkmadılar. 2029'da OmniCorp Corporation, şehir yetkililerine KEMO'yu temizleyip normal bir hayata döndürebileceklerini vaat ediyor. Teklif kabul edildi ve şirket "koruyucu önlem" kılığında şehrin etrafına büyük bir duvar örmeye başladı. Üç yıl sonra duvar tamamlandı ve duvardan çıkmanın tek yolu dışarıya kapatıldı. KEMO'yu içinde olan herkes için bir şehir hapishanesine dönüştürmek. On yıl sonra 2043'te OmniCorp, sakinlerin Hydergine 344 kimyasal elementine tepkisini test etmeye karar verdi. Muhtemelen bu kimyasalın KEMO şehrinin vatandaşlarını tatmin etmesi gerekiyordu. Şehrin su kaynağı yoluyla yayıldı. Ne yazık ki, OmniCorp durgun sudaki kimyasal reaksiyonu sağlamadı. Beyninde hasara yol açarak şehrin pek çok sakininde deliliğe neden oluyor. Nüfusun çoğu çılgın katiller oldu. Drake Edgewater, 21. yüzyılın taksi şoförü, yayılan virüse dokunmayan şanslı kişi. Müşterileri teslim ediyor ve şehirden bir çıkış yolu bulmayı umuyor.

Nasıl Oynanır:

kodlar
Seviye 1 (Park) 98645782;
Seviye 2 (Eski Kemo) 89962254;
Seviye 3 (Projeler) - 54185654;
Seviye 4 (İskele) - 92146125;
Seviye 5 (Son Seviye) - 33289642.
Dil seçimi ekranındayken B, C, B, A tuşlarına basmanız tek seferde on bin dolar almanızı sağlayacaktır. Bu miktar, başlangıçtaki tüm silahları satın almak için yeterlidir.

Yorum Yazmak İçin Lütfen Giriş Yapınız ya da Kayıt Olunuz.
İlgini Çekebilecek Diğer Oyunlar...
Sponsorlu Bağlantılar

Flag Counter

En İyi Oyuncular

En Çok Oynananlar

Atari Salonumuzda Toplam: 942 oyunda, 4935844 oynanma ve 1218 kayıtlı üye vardır.

3do CPS3 Capcom Cps1 Giant Attack Play Atari 2600 Online Play Atari 7800 Online Play Atari Lynx Online Play Atari jaguar Online Play Gameboy Advance Online Play Mame Play Neo geo Online Play Neogeo Online Play Nintendo Online Street Fighter adult games arcade atari atari 2600 games atari 2600 oyunlari atari 2600 oyunları atari 7800 oyunlari atari jaguar oyunlari atari kaset oyunları atari lynx oyunlari atari oyun atari oyunları atari oyunları oyna atari salon oyunları atarioyun capcom games online classic atari games coin op coin op arcade cps2 dovus emulator eski atari oyunları eski atari salon oyunları eski oyunlar film oyunları gals panic game game rom online gameboy advance kara kutu oyunları konsol oyunları lets play sega lets play snes mame mame game mame online n64 nds nec neo geo neo geo oyunları neogeo neogeo pocket nes nintendo nintendo ds nintendo n64 nintendo oyunları nintendods old game old games online oyna panasonic pc-engine play play arcade play classic games play coin op arcade play gals panic playstation retro game retro games retrogames sega sega genesis sega megadrive sega oyunları sega saturn sega32x segacd snes snes atari oyunlari snk snow bros oyna spor oyunları street fighter oyna super nintendo super nintendo oyunları tekken tekken oyna turbografx turbografx16
X