Anon
Skorunu Kaydetmek İçin Hemen Üye Ol!
Giriş  Kayıt Ol   Facebook ile giriş yap

Slayer

Reklam: 10 [X]
Oyuna oy verebilmek için lütfen üye olunuz
Slayer

Oyun Hakkında:

Advanced Dungeons & Dragons: Slayer - Advanced Dungeons and Dragons'ın ikinci baskısının kurallarını kullanan, birinci şahıs bakış açısına sahip bir fantezi rol yapma oyunu. 58 sayfalık kılavuz, geliştiricilerin şaka yapmadığını hemen açıkça ortaya koyuyor. Daha önce D & D evrenine aşina olmasanız bile, hiçbir şey kuralları, hayvanı öğrenmenizi ve bir yolculuğa çıkmanızı engelleyemez. Oyunun ayırt edici bir özelliği, kalenin özelleştirilebilir zindan jeneratörüdür; bu, her yeni oyun başlatıldığında, yeni maceraların garanti edildiği, kalıntı arama, ürpertici sakinlerle şiddet ve her şeyin aynı ruhta olduğu anlamına gelir. Ayarların esnekliği, hilelere başvurmamak ve oyundan daha fazla zevk almamak için en uygun karmaşıklığı seçmenize olanak tanır. Japonyada, Oyun belirsiz bir şekilde karşılandı. Bir yandan, teknik açıdan çok ileri düzeydedir. Tüm canavarlar o kadar havalı çizilmiş ve canlandırılmıştır ki, esasen 2B olduklarından, uzaktan tamamen hacimli görünürler. Büyük zindanlar çok atmosferik ve sadece oldukça itaatkar kontrol değil (belki emülatördeki durum?) Kafa ile araştırmaya dalmaya izin vermiyor. Gerçek D & D hayranları, oyun başlamadan önce seçilebilecek az sayıda parametre ile hüsrana uğrar. Bunlar karakterin standart özellikleridir: Güç, Zeka, Bilgelik, Çeviklik, Karmaşıklık ve Karizma. Bununla birlikte, oyun devamından (Deathkeep) daha başarılı olarak kabul edilir. Cinsiyet ve kişisel nitelikler oyunu çok fazla etkilemez. Ancak ırk (elf, yarı elf, cüce, cüce, buçukluk, insan), karakterin belirli bir sınıfını seçme imkanı verir. Yani - oyun açıkça dikkatinizi hak ediyor, ancak hardcore oyuncular için sıkıcı görünebilir, herkes karanlık sokaklarda saatlerce dolaşmak, eserler bulmak, düzenli olarak kıyafet değiştirmek vb. Kartı kullanmayı unutmayın.

Nasıl Oynanır:

Kontrol
A'ya basarak menüde istediğiniz satırı seçin. Ardından kahraman (→ / ←) zorluk seviyesini seçin ve "Plow"u başlatın.
Sağ alt köşe kahramanın enerjisini, silahını (ateş etmek mümkünse yanar) ve savunmasını gösterir. Sol alt köşede bir harita var.
Ve - bir kılıçla vurmak;
C - kapıyı aç;
C + R - çömelme;
C + L, yoldan geçenler olarak görünen bir haritadır.
tion;
L + ↑ - aşağı bak;
L + ↓ - yukarıya bakın;
P - mühimmat listesi (çıktı - tekrar P). Silahları değiştirmek için, bu modda imleci ilgili hücreye getirin, A'ya basın (hücrenin rengi değişecektir), çerçeveyi elin yakınındaki hücreye taşıyın ve tekrar A'ya basın.
İpuçları
Oyunun kötü kaydedildiği, ancak başarıyla kaydedilen seçeneklerin sorunsuz yüklendiği gerçeğiyle karşılaşırsanız, eski kahramanınızın ana menüsünde ("Seç" öğesi) seçim yapmayı ve başka bir zindana taşımayı deneyin. Tabii ki, bu aşamadan yeniden geçmeniz gerekecek, ancak kahramanın birikmiş avantajlarını çok miktarda sağlık vb. Böylece tüm seviyelerde bir kahramanı tutabilirsiniz.
Kullanışlı bir "yarım" hareket vardır: L ile birlikte joystick joystick'i kullanın.
Haritaları ve değerli eşyaları arayın. Bir nesneyi almak için üzerinden geçmek yeterlidir. Gıcırdayan aside girmeyin. Üstte ve altta mavi uçakların bulunduğu siteler, sizi başka bir odaya taşıyan ışınlayıcılardır. Bazı kapılar kilitli, bir anahtara ihtiyacın var.

Yorum Yazmak İçin Lütfen Giriş Yapınız ya da Kayıt Olunuz.
İlgini Çekebilecek Diğer Oyunlar...
Sponsorlu Bağlantılar

Flag Counter

En İyi Oyuncular

En Çok Oynananlar

Atari Salonumuzda Toplam: 942 oyunda, 4952967 oynanma ve 1257 kayıtlı üye vardır.

3do CPS3 Capcom Cps1 Giant Attack Play Atari 2600 Online Play Atari 7800 Online Play Atari Lynx Online Play Atari jaguar Online Play Gameboy Advance Online Play Mame Play Neo geo Online Play Neogeo Online Play Nintendo Online Street Fighter adult games arcade atari atari 2600 games atari 2600 oyunlari atari 2600 oyunları atari 7800 oyunlari atari jaguar oyunlari atari kaset oyunları atari lynx oyunlari atari oyun atari oyunları atari oyunları oyna atari salon oyunları atarioyun capcom games online classic atari games coin op coin op arcade cps2 dovus emulator eski atari oyunları eski atari salon oyunları eski oyunlar film oyunları gals panic game game rom online gameboy advance kara kutu oyunları konsol oyunları lets play sega lets play snes mame mame game mame online n64 nds nec neo geo neo geo oyunları neogeo neogeo pocket nes nintendo nintendo ds nintendo n64 nintendo oyunları nintendods old game old games online oyna panasonic pc-engine play play arcade play classic games play coin op arcade play gals panic playstation retro game retro games retrogames sega sega genesis sega megadrive sega oyunları sega saturn sega32x segacd snes snes atari oyunlari snk snow bros oyna spor oyunları street fighter oyna super nintendo super nintendo oyunları tekken tekken oyna turbografx turbografx16
X