Anon
Skorunu Kaydetmek İçin Hemen Üye Ol!
Giriş  Kayıt Ol   Facebook ile giriş yap

Snow Bros Nick and Tom

Reklam: 10 [X]
Oyuna oy verebilmek için lütfen üye olunuz
Snow Bros Nick and Tom

Oyun Hakkında:

Oyun en fazla 2 oyuncuyu destekler ve oyuncular Nick ve Tom karakterlerinden birini seçer. Her oyuncu düşmanlarına kartopu atabilir .

Nasıl Oynanır:

Oyun en fazla 2 oyuncuyu destekler ve oyuncular Nick ve Tom karakterlerinden birini seçer. Her oyuncu düşmanlarına kartopu atabilir . Oyuncu her düşmana donana kadar kartopu atarak onu etkisiz hale getirmek zorundadır. Oyunda amaç kaçırılan ikiz prensesleri kurtarmaktır.

Bir düşman tamamen donduğunda oyuncu onu ittirebilir. Düşman ittirildiğinde en aşağıdaki çıkışlara gidene kadar diğer düşmanları öldürebilir. En aşağı düştüğünde kendi de yok olur. Düşmanlarınız donduğunda onları hemen ittirmezseniz eriyebilirler.

Oyun toplam 50 bölümden oluşmuştur. Her on bölümde bir boss ile karşılacaksınız. Boss'lar çok zor ölür ve yanlarına başka canavarlar çağırabilirler. Boss'lar ölmeden önce mavi renk alırlar.

Oyuncu bir düşmanı öldürdüğümde bir şişe iksir düşürebilir. Her renk iksirin power-up özelliği farklıdır. İksirlerin Özellikleri:

Kırmızı: Yürüme hızını arttırır.
Mavi: Atılan kartopunun büyüklüğünü arttırır. Böylece düşmanlarınızı daha kolay dondurursunuz.
Sarı: Menzilinizi arttırarak daha uzaktaki düşmanlarınızı dondurmanıza yardım eder.
Yeşil: Karakterinizi bir balon gibi şişirir ve değdiğiniz düşman ölür.
Kırmızı, mavi ve sarı iksirlerin etkileri siz ölünce kaybolur, yeşil iksirin süresi vardır.

Beyaz smileyi : Bu canavarlardan düşer ve bunla ortam birden değişir. Ortam mavi olur ve yukarıdan 4 tane surata benzer yaratıklar düşer bu yaratıklardan S,N,O,W harfleri düşer bunlarla SNOW yazısını tamamladığınızda size 1 can verilir.

Eğer uzun süre içinde bölümü bitiremezseniz balkabağı kafalı bir canavar gelir ve sizi öldürmeye çalışır. Bu canavar size hayalet fırlatır. Bu canavar yenilmezdir, kartoplarınızdan etkilenmez.

Kontrol = Yön Tuşları
Ataklar X, C, V, B ve S, D, F, G tuşları
Seçim / Jeton Atma = Boşluk Tuşu
Start = Enter Tuşu

Yorum Yazmak İçin Lütfen Giriş Yapınız ya da Kayıt Olunuz.
İlgini Çekebilecek Diğer Oyunlar...
Sponsorlu Bağlantılar

Flag Counter

En İyi Oyuncular

En Çok Oynananlar

Atari Salonumuzda Toplam: 942 oyunda, 4954835 oynanma ve 1261 kayıtlı üye vardır.

3do CPS3 Capcom Cps1 Giant Attack Play Atari 2600 Online Play Atari 7800 Online Play Atari Lynx Online Play Atari jaguar Online Play Gameboy Advance Online Play Mame Play Neo geo Online Play Neogeo Online Play Nintendo Online Street Fighter adult games arcade atari atari 2600 games atari 2600 oyunlari atari 2600 oyunları atari 7800 oyunlari atari jaguar oyunlari atari kaset oyunları atari lynx oyunlari atari oyun atari oyunları atari oyunları oyna atari salon oyunları atarioyun capcom games online classic atari games coin op coin op arcade cps2 dovus emulator eski atari oyunları eski atari salon oyunları eski oyunlar film oyunları gals panic game game rom online gameboy advance kara kutu oyunları konsol oyunları lets play sega lets play snes mame mame game mame online n64 nds nec neo geo neo geo oyunları neogeo neogeo pocket nes nintendo nintendo ds nintendo n64 nintendo oyunları nintendods old game old games online oyna panasonic pc-engine play play arcade play classic games play coin op arcade play gals panic playstation retro game retro games retrogames sega sega genesis sega megadrive sega oyunları sega saturn sega32x segacd snes snes atari oyunlari snk snow bros oyna spor oyunları street fighter oyna super nintendo super nintendo oyunları tekken tekken oyna turbografx turbografx16
X