Anon
Skorunu Kaydetmek İçin Hemen Üye Ol!
Giriş  Kayıt Ol   Facebook ile giriş yap

Sega World Heroes Oyna

Reklam: Oyununuz Yükleniyor 10 ([X])
Oyuna oy verebilmek için lütfen üye olunuz
Sega World Heroes Oyna

Oyun Hakkında:

Serisi diğer birçok dövüş oyunları benzer oynar, ama yerine 6 düğme düzeni, orijinal World Heroes sadece 3 standart 4 Neo-Geo düğmeleri kullanır

Nasıl Oynanır:

Serisi diğer birçok dövüş oyunları benzer oynar, ama yerine 6 düğme düzeni, orijinal World Heroes sadece 3 standart 4 Neo-Geo düğmeleri kullanır: delme için bir, tekme için başka ve atma için son. Eski iki düğme ilk benzer güçlü saldırıları, sunmak amacıyla uzun aşağı tutulabilir Street Fighter sadece iki gücü düzeyleri ve standart düğmeler yerine pnömatik düğmeleri kullanarak kontrol şeması. SNES sürümü (ve daha sonra oyun ile başlayan Dünya Heroes 2 Jet ), farklı düğmelere 4 temel saldırıları atamak mümkündür. In World Heroes Top , her karakter bir geleneksel dört düğmesi saldırı düzen vardı, ama aynı anda iki ayrı yumruk ya da tekme düğmeleri aşağı iterek güçlü saldırılar elde edebiliriz.

In World Heroes Top , her karakter aynı zamanda A, B, ve C düğmelerine basılarak aktive edilebilir bir ABC Özel Taşı vardır. Hepsi stratejik kullanımı gerektiren ve etkinleştirmek için kolay, daha taktik savaşları için izin olsa hamle, karakteri göre değişir. Örneğin, karakter Fuuma ABC Özel sahte özel bir hareket etmesini sağlar; J. Max'in ABC Özel onu yakalamak tutunmaya ve mermiler geri atmak için izin verir; ve Kim Dragon ABC Özel bloke ederken onu sayaçları gerçekleştirmek için olanak sağlar.

Kenara normal turnuva modundan, (çıkarıldı popüler "Death Match" modu da var Dünya Heroes 2 Jet ve Dünya Heroes Mükemmel ). İçinde, arenalar nöbetleri koşulları değiştirmek veya hatta (vb çivili duvarlar, mayınlar, yanma halatlar, kaygan zeminler gibi) karakterleri zarar verebilir tuzakları çeşitleri ile dolu. Serinin ilk iki başlık "Death Match" modları arasında artan popülaritesi ilham olabilir deathmatch tarzı profesyonel güreş yılında Japonya'da çok ünlü tarafından yapılan zaman, Frontier Martial-Arts Güreş .

Yorum Yazmak İçin Lütfen Giriş Yapınız ya da Kayıt Olunuz.
İlgini Çekebilecek Diğer Oyunlar...
Sponsorlu Bağlantılar

Flag Counter

En İyi Oyuncular

En Çok Oynananlar

Atari Salonumuzda Toplam: 961 oyunda, 4416471 oynanma ve 1871 kayıtlı üye vardır.

Capcom Cps1 Play Atari 2600 Online Play Gameboy Advance Online Play Mame Play Neo geo Online Play Neogeo Online Play Nintendo Online Street Fighter abandoned araba araba yarış oyunu arcade atari atari 2600 games atari 2600 oyunlari atari 2600 oyunları atari kaset oyunları atari oyun atari oyunları atari salon oyunları atarioyun atis barbie oyunları capcom games online classic atari games coin op coin op arcade cps2 dovus dress up game drive game dövüş oyunu elbise giydirme oyunları emulator eski atari oyunları eski atari salon oyunları eski oyunlar flash oyun flash oyunlar futbol oyunları futbol oyunu game game rom online gameboy advance kiz kizlar komik oyunlar konsol oyunları kız oyunları kız soyma oyunları kız soyma oyunu lets play sega lets play snes macera macera oyunları mame mame game mame online neo geo neo geo oyunları neogeo nes nintendo nintendo oyunları old game online oyna oyun play play arcade play classic games play coin op arcade play gals panic puzzle puzzle oyunları retro game retro games savas savaş oyunu sega sega genesis sega megadrive sega oyunları silah snes snes atari oyunlari snk spor spor oyunları strateji strateji oyunları super nintendo sürüş oyunu yaris yetenek oyunları zeka zeka oyunları zeka oyunu
X
Tam Ekrandan Çık