Anon
Skorunu Kaydetmek İçin Hemen Üye Ol!
Giriş  Kayıt Ol   Facebook ile giriş yap

Sega World Heroes Oyna

Reklam: 10 [X]
Oyuna oy verebilmek için lütfen üye olunuz
Sega World Heroes Oyna

Oyun Hakkında:

Serisi diğer birçok dövüş oyunları benzer oynar, ama yerine 6 düğme düzeni, orijinal World Heroes sadece 3 standart 4 Neo-Geo düğmeleri kullanır

Nasıl Oynanır:

Serisi diğer birçok dövüş oyunları benzer oynar, ama yerine 6 düğme düzeni, orijinal World Heroes sadece 3 standart 4 Neo-Geo düğmeleri kullanır: delme için bir, tekme için başka ve atma için son. Eski iki düğme ilk benzer güçlü saldırıları, sunmak amacıyla uzun aşağı tutulabilir Street Fighter sadece iki gücü düzeyleri ve standart düğmeler yerine pnömatik düğmeleri kullanarak kontrol şeması. SNES sürümü (ve daha sonra oyun ile başlayan Dünya Heroes 2 Jet ), farklı düğmelere 4 temel saldırıları atamak mümkündür. In World Heroes Top , her karakter bir geleneksel dört düğmesi saldırı düzen vardı, ama aynı anda iki ayrı yumruk ya da tekme düğmeleri aşağı iterek güçlü saldırılar elde edebiliriz.

In World Heroes Top , her karakter aynı zamanda A, B, ve C düğmelerine basılarak aktive edilebilir bir ABC Özel Taşı vardır. Hepsi stratejik kullanımı gerektiren ve etkinleştirmek için kolay, daha taktik savaşları için izin olsa hamle, karakteri göre değişir. Örneğin, karakter Fuuma ABC Özel sahte özel bir hareket etmesini sağlar; J. Max'in ABC Özel onu yakalamak tutunmaya ve mermiler geri atmak için izin verir; ve Kim Dragon ABC Özel bloke ederken onu sayaçları gerçekleştirmek için olanak sağlar.

Kenara normal turnuva modundan, (çıkarıldı popüler "Death Match" modu da var Dünya Heroes 2 Jet ve Dünya Heroes Mükemmel ). İçinde, arenalar nöbetleri koşulları değiştirmek veya hatta (vb çivili duvarlar, mayınlar, yanma halatlar, kaygan zeminler gibi) karakterleri zarar verebilir tuzakları çeşitleri ile dolu. Serinin ilk iki başlık "Death Match" modları arasında artan popülaritesi ilham olabilir deathmatch tarzı profesyonel güreş yılında Japonya'da çok ünlü tarafından yapılan zaman, Frontier Martial-Arts Güreş .

Yorum Yazmak İçin Lütfen Giriş Yapınız ya da Kayıt Olunuz.
İlgini Çekebilecek Diğer Oyunlar...
Sponsorlu Bağlantılar

Flag Counter

En İyi Oyuncular

En Çok Oynananlar

Atari Salonumuzda Toplam: 942 oyunda, 4955841 oynanma ve 1262 kayıtlı üye vardır.

3do CPS3 Capcom Cps1 Giant Attack Play Atari 2600 Online Play Atari 7800 Online Play Atari Lynx Online Play Atari jaguar Online Play Gameboy Advance Online Play Mame Play Neo geo Online Play Neogeo Online Play Nintendo Online Street Fighter adult games arcade atari atari 2600 games atari 2600 oyunlari atari 2600 oyunları atari 7800 oyunlari atari jaguar oyunlari atari kaset oyunları atari lynx oyunlari atari oyun atari oyunları atari oyunları oyna atari salon oyunları atarioyun capcom games online classic atari games coin op coin op arcade cps2 dovus emulator eski atari oyunları eski atari salon oyunları eski oyunlar film oyunları gals panic game game rom online gameboy advance kara kutu oyunları konsol oyunları lets play sega lets play snes mame mame game mame online n64 nds nec neo geo neo geo oyunları neogeo neogeo pocket nes nintendo nintendo ds nintendo n64 nintendo oyunları nintendods old game old games online oyna panasonic pc-engine play play arcade play classic games play coin op arcade play gals panic playstation retro game retro games retrogames sega sega genesis sega megadrive sega oyunları sega saturn sega32x segacd snes snes atari oyunlari snk snow bros oyna spor oyunları street fighter oyna super nintendo super nintendo oyunları tekken tekken oyna turbografx turbografx16
X