Anon
Skorunu Kaydetmek İçin Hemen Üye Ol!
Giriş  Kayıt Ol   Facebook ile giriş yap

Final Fight Revenge

Reklam: 10 [X]
Oyuna oy verebilmek için lütfen üye olunuz
Final Fight Revenge

Oyun Hakkında:

Bu oyun, Capcom'un Sega Saturn oyun konsolu için resmi olarak yayınladığı son oyundu. Sega Saturn sürümünün yalnızca Japonya'da mevcut olduğu, ancak konsol ayarlarında ayarlanmışsa oyunun İngilizce dilini kullandığı belirtilmelidir.

Nasıl Oynanır:

Final Fight Revenge, sekiz eksenli bir gamepad ve onu kontrol etmek için beş düğme kullanır: saldırı için dört düğme ve beşinci “özel” düğme. Beşinci düğme, oynatıcıyı yukarı veya aşağı düğmeleriyle aynı anda basarak ekranın önüne veya arkasına taşımak için kullanılır.
"Özel" düğmesi, yerden sağlığı geri kazandıran silahları veya nesneleri almak için de kullanılır. Bir oyuncu bir silaha veya yerde yatan bir nesneye yaklaştığında, ekranda yeşil bir ok belirir ve oyuncuyu bu konuda uyarır. Oyunda iki tür silah vardır: bıçak ve kurşun boru gibi yakın dövüş silahları ve alev makinesi ve makineli tüfek gibi ateşli silahlar. Oyuncu, envanterine en fazla üç tür silah alıp kaydedebilir ve bunlar arasında serbestçe geçiş yapabilir. Ayrıca oyuncu, şu anda sahip olduğu silahı rakibine atabilir.
karakterler
Final Fight Revenge, oyuncu seçimi için on karaktere sahiptir. Bu karakterlerin tümü orijinal Final Fight oyunundan alınmıştır. Cody, Guy ve Haggar orijinal oyunda oyuncu tarafından seçilebilecek karakterler iken, orijinal oyunda rakip olarak Gado, Poison, Andore, Damnd, Sodom, Edi E. ve Rolento kullanıldı. Guy, Sodom, Rolento ve Cody daha önce Capcom tarafından Street Fighter Alpha oyununda kullanılmıştı ve bazıları Street Fighter Alpha oyununda olduğu gibi aynı hileleri kullanıyordu.
Tek oyunculu oyun modu, bir bilgisayar tarafından kontrol edilen altı rakip içerir. Final Fight oyununun son patronu Belger adlı zombilerle son savaş.

Yorum Yazmak İçin Lütfen Giriş Yapınız ya da Kayıt Olunuz.
İlgini Çekebilecek Diğer Oyunlar...
Sponsorlu Bağlantılar

Flag Counter

En İyi Oyuncular

En Çok Oynananlar

Atari Salonumuzda Toplam: 942 oyunda, 4956193 oynanma ve 1262 kayıtlı üye vardır.

3do CPS3 Capcom Cps1 Giant Attack Play Atari 2600 Online Play Atari 7800 Online Play Atari Lynx Online Play Atari jaguar Online Play Gameboy Advance Online Play Mame Play Neo geo Online Play Neogeo Online Play Nintendo Online Street Fighter adult games arcade atari atari 2600 games atari 2600 oyunlari atari 2600 oyunları atari 7800 oyunlari atari jaguar oyunlari atari kaset oyunları atari lynx oyunlari atari oyun atari oyunları atari oyunları oyna atari salon oyunları atarioyun capcom games online classic atari games coin op coin op arcade cps2 dovus emulator eski atari oyunları eski atari salon oyunları eski oyunlar film oyunları gals panic game game rom online gameboy advance kara kutu oyunları konsol oyunları lets play sega lets play snes mame mame game mame online n64 nds nec neo geo neo geo oyunları neogeo neogeo pocket nes nintendo nintendo ds nintendo n64 nintendo oyunları nintendods old game old games online oyna panasonic pc-engine play play arcade play classic games play coin op arcade play gals panic playstation retro game retro games retrogames sega sega genesis sega megadrive sega oyunları sega saturn sega32x segacd snes snes atari oyunlari snk snow bros oyna spor oyunları street fighter oyna super nintendo super nintendo oyunları tekken tekken oyna turbografx turbografx16
X