Anon
Skorunu Kaydetmek İçin Hemen Üye Ol!
Giriş  Kayıt Ol   Facebook ile giriş yap

Guardian Heroes

Reklam: 10 [X]
Oyuna oy verebilmek için lütfen üye olunuz
Guardian Heroes

Oyun Hakkında:

Oyun, oyuncunun hikayeyi eylemlerinden değiştirmesine izin verir; Birkaç olası yoldan birini seçmek gibi eylemler, oyunun sonunu değiştirir, tıpkı sivilleri ve düşmanları öldürmenin karma ölçerde değişikliklere yol açması gibi. Oyunun müziklerini Yellow Magic Orchestra grubunun eski üyelerinden Hideki Matsutake ve Nazo Suzuki besteledi. Beat 'em up türünün bir kült klasiği olarak kabul edilir.

Nasıl Oynanır:

Oyun, Öykü moduna ek olarak, zamanla ve hatta ölümle sonuçlanan savaşlarda ana karakterlerden herhangi birini (ayrıca canavarlar, patronlar ve kilidi açılmış siviller) kullanarak savaşta altı oyuncuya kadar destekleyen bir karşı modu içerir.

Oyuncular her sahnede deneyim puanları kazanır ve sahnelere girerek karakterlerini altı özellik üzerinde geliştirebilir ve özelleştirebilir: Güç (vuruş başına fiziksel hasarı ve vurulduğunda düşmanların uçuş mesafesini belirler), Canlılık Ömrü, Zeka (büyülerin boyutunu ve gücünü yönetir) , Zihinsellik (oyuncunun ne kadar Büyü Puanına sahip olduğunu ve ne kadar hızlı toparlanabileceğini belirler), Çeviklik (karakterlerin fiziksel ve sihirli saldırılar yapabilme hızını belirler) ve Şans (oyuncuların verdiği ve aldığı hasarı değiştirir ve ayrıca Nicole'ün büyü seçimi).

Hikaye modunun birden fazla rotası vardır. Oyuncular her aşamadan sonra nereye gideceklerini ve ne yapacaklarını seçebilirler. Farklı rotalar farklı sonlara, patronlara ve aşamalara yol açar.

Savaş alanında birden fazla uçak var. Başlangıçta, oyuncu yalnızca üç savaş uçağına erişebilir: önceki plan, orta plan ve sonraki plan. Oyuncu, planlar arasında sırayla veya basılan düğmeye göre oyuncunun seçimine göre geçiş yapabilir. Çoğu zaman planınızı kaçamak bir eylem olarak değiştirebilirsiniz.
Komplo
Oyunun olaylarından çok önce, bir süper kahraman, en iyi savaşçıları bulmak, kişisel askerler olarak hizmet etmek için evreni yarattı. Bu süre boyunca, insanlar cennetin ve yerin ruhları tarafından yürütülen savaştan korkarak hayatlarını takip ettiler. Zamanla, gökyüzünün ruhları insanlara inanılmaz güçler vermeye karar verir ve birçoğunu güçlü büyücülere dönüştürür. Bu tür kaynaklarla insan büyücüler dünya ruhlarıyla birleşir ve hepsini karanlığa sürmeyi başarır. Olaydan kısa bir süre sonra, cennetin ruhları insan büyücülerden korkmaya başlar ve onları dünyanın ruhlarını barındıran aynı karanlığa sürgün eder. Böylece insanlık hayatında daha fiziksel bir yaklaşım benimsemeye zorlanır ve Kılıç Çağı başlar.

İnsan büyücülerden biri olan Kanon, dünyanın ruhlarıyla birlikte hapishanesinden kaçmayı başarır ve gökyüzünün ruhlarından intikam almaya karar verir. İnkar ederek yok olan ve yerlerini bir büyücüler krallığına bırakan Hanlara bir teklifte bulunur. Yine de Kanon'un planında her şey mükemmel değil: eski kralın bir kehaneti, Kılıç Çağı'nın yakında sona ereceğini ve bu kılıçlardan birinin Kanon'un krallığını sona erdireceğini anlatıyor. Bu nedenle Kanon, krallığında kılıç kullanımını yasaklar, ancak Kanon'un saldırısı sırasında ölümüne savaşan isimsiz bir savaşçıya ait bir kılıcın varlığından haberdar değildir. Buna ek olarak, eski prenses Serena hayatta kaldı ve Kanon'un zulmüne son vermek için bir grup şövalye toplar.
karakterler
samuel han
Fiziksel olarak güçlü olan Han, savunma altındayken bile rakiplerine hasar verebilir ancak hareketleri yavaştır ve fazla büyü bilmez. Ayrıca Ginjirou'nun yıldırım çarpmasına benzer bir yangın saldırısına sahiptir. Han, oyuna Undead Hero'nun kılıcını geri alana kadar onunla başlar. Tarihin yollarından birinde, niteliklerine aynı bonusları garanti eden benzer bir kılıç elde eder.
Randy M. Yeşil
Randy'nin olağanüstü saldırıları ve çeşitli temel büyüleri vardır, ancak düşük canlılıktan muzdariptir. Randy'nin akrabası Nando, savaşta Randy'ye yardım eder.
Ginjirou Ibushi
Ginjirou, birkaç gök gürültüsü saldırısına ek olarak harika bir hareket kabiliyetine ve hareket halindeyken birçok saldırıya sahiptir.
Nicole Neil
Nicole'un zayıf saldırıları ve rastgele büyüsü var. İyileştirme büyülerini kullanabilen tek karakterdir, ancak telafide oyunun en zayıf darbelerine sahiptir. Ayrıca bazen rakiplerini yaralayabilen sihirli bir bariyere sahiptir.
Serena Korsan
Dengeli bir karakter olan Serena, geniş bir yumruk yelpazesine ve büyük ölçüde buza dayalı iyi bir büyü seçimine sahiptir.
Gelişim
Eski Hazine tasarımcısı Tetsuhiko "Han" Kikuchi'ye göre Fill-in-Cafe oyunları, Mad Stalker: Full Metal Force ve Alien VS. Bir Capcom arcade oyunu olan Predator, Guardian Heroes'un tasarımının ana ilham kaynağıydı. Bir Treasure temsilcisi, video oyunu satışlarının ağırlıklı olarak 3D oyunlar olduğu ve Satürn için neredeyse tüm oyun geliştiricilerin kesinlikle 3D oyunlara odaklandığı bir zamanda Treasure'ın neden bir 2D oyun geliştirmeyi seçtiği sorulduğunda, bir Treasure temsilcisi şu yorumu yaptı: Treasure, 2D sprite kullanımıyla devasa bir bilgi geliştirdi. .Saklamak istediğimiz bir avantaj... Hayır, bunun riskli olacağını düşünmüyoruz. Yeni bir oyun oluşturmaya çalışırken aslında bir risk var. iyi 3D oyunlar yaratmaya çalıştı ve başarısız oldu ve başka bir 2D ve 3D oyunlar sorunsuz bir şekilde bir arada var olabilir. "

XBLA sürümü için Tetsuhiko Kikuchi, yeni çizimler oluşturmak ve geliştirmeye yardımcı olmak için geri döndü.

Yorum Yazmak İçin Lütfen Giriş Yapınız ya da Kayıt Olunuz.
İlgini Çekebilecek Diğer Oyunlar...
Sponsorlu Bağlantılar

Flag Counter

En İyi Oyuncular

En Çok Oynananlar

Atari Salonumuzda Toplam: 942 oyunda, 4904425 oynanma ve 1172 kayıtlı üye vardır.

3do CPS3 Capcom Cps1 Giant Attack Play Atari 2600 Online Play Atari 7800 Online Play Atari Lynx Online Play Atari jaguar Online Play Gameboy Advance Online Play Mame Play Neo geo Online Play Neogeo Online Play Nintendo Online Street Fighter adult games arcade atari atari 2600 games atari 2600 oyunlari atari 2600 oyunları atari 7800 oyunlari atari jaguar oyunlari atari kaset oyunları atari lynx oyunlari atari oyun atari oyunları atari oyunları oyna atari salon oyunları atarioyun capcom games online classic atari games coin op coin op arcade cps2 dovus emulator eski atari oyunları eski atari salon oyunları eski oyunlar film oyunları gals panic game game rom online gameboy advance kara kutu oyunları konsol oyunları lets play sega lets play snes mame mame game mame online n64 nds nec neo geo neo geo oyunları neogeo neogeo pocket nes nintendo nintendo ds nintendo n64 nintendo oyunları nintendods old game old games online oyna panasonic pc-engine play play arcade play classic games play coin op arcade play gals panic playstation retro game retro games retrogames sega sega genesis sega megadrive sega oyunları sega saturn sega32x segacd snes snes atari oyunlari snk snow bros oyna spor oyunları street fighter oyna super nintendo super nintendo oyunları tekken tekken oyna turbografx turbografx16
X