Anon
Skorunu Kaydetmek İçin Hemen Üye Ol!
Giriş  Kayıt Ol   Facebook ile giriş yap

2020 Süper Beyzbol Oynunu

Reklam: 10 [X]
Oyuna oy verebilmek için lütfen üye olunuz
2020 Süper Beyzbol Oynunu

Oyun Hakkında:

Apart fütüristik karakterleri, alan da yenilenen ve gelecek için yeniden tasarlandı.

Nasıl Oynanır:

Apart fütüristik karakterleri, alan da yenilenen ve gelecek için yeniden tasarlandı. Siber Yumurta Stadyumu olarak bilinen bu oyunda sadece bir stadyum vardır. Bir top outfield çitin üzerinden vurmak artık bir home run o orta sahada çitin üzerinden doğrudan isabet sürece. Outfield standların diğer alanlarda top o kapalı çıkma ve sahaya oyuna geri sıçrama neden olacak bir koruyucu cam ile kaplıdır. Bu bölgeyi isabet topu her zaman geri alana geliyor ama meyilli bir taban ya da iki almak için yeterli zamanı verir. Ancak, yavaş koşucular bazen top outfield çitin üzerinden vurmak bile ilk üssünde dışarı atılmış olabilir.

Toplarla çok daha güçlü ve son derece uzak topu patlama yeteneğine sahip çünkü home run bölge düşürüldü nedenidir. Sadece en güçlü toplarla yeterince bir home run almak için topa vurmak için doğruluk ve güce sahip olabilir. Faul bölge de düşürüldü. Şimdi daha kısadır ve sadece alan üçüncü bir baz aracılığıyla birinci taban arkasında kapsar. Zayıf hamurları genellikle sadece zar zor açılardan normal beyzbol faul bölge olacağını ne adil bölge yapmak için neden topa erken veya geç sallanan bir hit alabilirsiniz.

Diğer özellikler de alanında bulunmaktadır. Bir durak bölgesi sadece birinci ve üçüncü taban arkasındaki alanda geçmiş mevcuttur. Top bu dikdörtgen nokta dokunursa, o ölü duracaktır. Ancak, durak bölgesi küçük ve top sık sık durdurmadan sağ üzerinde sıçrama olabilir. Bu top tüm yol çit sıçrama umuyorduk yavaş koşucular için bir sorun olabilir. Çitin yakınında bulunmaktadır atlama bölgeleri bir oyuncu aksi çitin üzerinden gidecek bir topu yakalamak için sıçrama yüksekliği ekstra bir destek alır ki,. Super Nintendo sürümünde, atlama bölge sadece bir home run olacak bir topu durdurmak için denemek için eve koşmak bölgenin önünde yer almaktadır. Diğer sürümleri, atlama bölgeleri Stadyumun çitler boyunca tüm yerleştirilir. Buna ek olarak, her birkaç vuruştan, "kraker" alanına konur. Kraker bastı zaman, oyuncu gökyüzü yüksek gönderir ve ona bir oyun yapmak için oyuncunun süresini geciktirerek, birkaç saniye boyunca sahada sallayarak yaprakları kara mayını vardır. (Kraker oyun Super Nintendo sürümünde görünmüyor.)

Yorum Yazmak İçin Lütfen Giriş Yapınız ya da Kayıt Olunuz.
İlgini Çekebilecek Diğer Oyunlar...
Sponsorlu Bağlantılar

Flag Counter

En İyi Oyuncular

En Çok Oynananlar

Atari Salonumuzda Toplam: 942 oyunda, 4931528 oynanma ve 1212 kayıtlı üye vardır.

3do CPS3 Capcom Cps1 Giant Attack Play Atari 2600 Online Play Atari 7800 Online Play Atari Lynx Online Play Atari jaguar Online Play Gameboy Advance Online Play Mame Play Neo geo Online Play Neogeo Online Play Nintendo Online Street Fighter adult games arcade atari atari 2600 games atari 2600 oyunlari atari 2600 oyunları atari 7800 oyunlari atari jaguar oyunlari atari kaset oyunları atari lynx oyunlari atari oyun atari oyunları atari oyunları oyna atari salon oyunları atarioyun capcom games online classic atari games coin op coin op arcade cps2 dovus emulator eski atari oyunları eski atari salon oyunları eski oyunlar film oyunları gals panic game game rom online gameboy advance kara kutu oyunları konsol oyunları lets play sega lets play snes mame mame game mame online n64 nds nec neo geo neo geo oyunları neogeo neogeo pocket nes nintendo nintendo ds nintendo n64 nintendo oyunları nintendods old game old games online oyna panasonic pc-engine play play arcade play classic games play coin op arcade play gals panic playstation retro game retro games retrogames sega sega genesis sega megadrive sega oyunları sega saturn sega32x segacd snes snes atari oyunlari snk snow bros oyna spor oyunları street fighter oyna super nintendo super nintendo oyunları tekken tekken oyna turbografx turbografx16
X