Anon
Skorunu Kaydetmek İçin Hemen Üye Ol!
Giriş  Kayıt Ol   Facebook ile giriş yap

Killer Instinct

Reklam: 10 [X]
Oyuna oy verebilmek için lütfen üye olunuz
Killer Instinct

Oyun Hakkında:

Mücadele içeren bir dövüş oyunu. Oyunu saldırı kümesi ödünç Street Fighter ve ayrıca gelen bitirme hamle esinlenerek Mortal Kombattan uyarlanmıştır

Nasıl Oynanır:

Mücadele içeren bir dövüş oyunu. Oyunu saldırı kümesi ödünç Street Fighter ve ayrıca gelen bitirme hamle esinlenerek Mortal Kombattan uyarlanmıştır

Diğer franchise ayıran birçok özellikleri de vardır:

Bir çift enerji bar: yerine iki tur kazanan, her oyuncu iki enerji bar bulunmaktadır. Bir karakter kendi rakibin ilk hayat çubuğu ile biterse, kavga durur ve bir yuvarlak gibi devam eder, ancak kazanan karakter hala o anda o vardı enerjinin ne miktarda tutar. Kendi rakibin ikinci hayatı bar tüketir oyuncu maçı kazanır.
Otomatik tarak: yerine bir combo oluşturan bireysel saldırıları sunmak için gerekli düğmelerine içinde Killer Instinct kombinasyonları bir dize teslim karakteri neden kararlı bir düğme veya özel hareket (girerek otomatik ve etkin olabilir arasında) vurur.
Terbiye hamle: benzerlik Rulman Mortal Kombat ' nin ölümler, her karakter şiddetli bir şekilde rakibini bitirmek için No Mercy olarak bilinen en az iki hamle (daha sonra revizyonlar Tehlike Taşı) vardır. Bu No Mercy hamle biri kırmızı Rakiplerinizi yaşam çubuğu yanıp söner (kendi ikinci çubuk tükenmiş olacak zaman) kullanır, ancak ne zaman, (bir Ultimate combo olarak etiketlenmiş olan) bir combo sonunda idam edilebilir hareketlerinin farklı kombinasyon. Bir aksine Mortal Kombat Fatality, No Mercy hareket Gore ve parçalanması anlamına gelmez. Başka bir işlemci olduğunu Aşağılama olduğunu (dans stili karakterine bağlıdır) dans rakibi zorlar, ama oyuncu onun ilk yaşam bar varsa bu sadece kullanılabilir.
Ultra Combo: Başka bir işlemci; bu bir karakter genellikle 20 hit aşarak, yerine açılan finisher gibi hit uzun bir dize teslim sağlar olsa, bir Ultimate combo gibi çalışır, bazen 80 + hitlerinden yukarı ulaşabilirsiniz.
Combo Breaker: bir combo yakalanmış olan oyuncu bir combo kesici hamle yaparak onu dışarı kırılabilir. Combo kırıcı oyuncunun karakterinin belirlenmiş özel bir harekettir. Bir combo oto-çift ya da bağlayıcı aşamasında ya da kırılmış olabilir. Başarılı bir otomatik çift, oyuncu daha düşük bir güçte kırıcı hareket kullanmak gerekir kırmak için otomatik çift (bir Orta otomatik çift s / o Hızlı kesici kullanmanız gerekir kırmak için bir oyuncu için yani) kendini. Combo da bağlayıcı aşamada kırılmış olabilir. Bu aşamada oyuncu uzun Kombinezonlarının riskli bir mesele yaparak, kesici herhangi gücünü kullanabilirsiniz. Ayrıca, açılan kesici yaptıktan sonra, beyaz bir dolup taşan farklı bir komut gerektiren bazı özel hareketleri gelişmiş versiyonları sağlayan, kesicinin sağlık çubuğunun ucundaki görünecektir.
Sayaç Kesici: 2013 yılında tanıtılan Xbox bir oyun versiyonu, bu combo kesiciyi karşı benzer. Birlikte bir hücum oyuncusu dizeleri bir combo, savunma oyuncusu böylece derhal suç savunmadan giden, bir combo kesici başlatabilir zaman. Bu durumda, orijinal hücum oyuncusu combo kesiciyi karşı ve onun orijinal combo kesintisiz devam edebilirsiniz.

Yorum Yazmak İçin Lütfen Giriş Yapınız ya da Kayıt Olunuz.
İlgini Çekebilecek Diğer Oyunlar...
Sponsorlu Bağlantılar

Flag Counter

En İyi Oyuncular

En Çok Oynananlar

Atari Salonumuzda Toplam: 942 oyunda, 4935837 oynanma ve 1218 kayıtlı üye vardır.

3do CPS3 Capcom Cps1 Giant Attack Play Atari 2600 Online Play Atari 7800 Online Play Atari Lynx Online Play Atari jaguar Online Play Gameboy Advance Online Play Mame Play Neo geo Online Play Neogeo Online Play Nintendo Online Street Fighter adult games arcade atari atari 2600 games atari 2600 oyunlari atari 2600 oyunları atari 7800 oyunlari atari jaguar oyunlari atari kaset oyunları atari lynx oyunlari atari oyun atari oyunları atari oyunları oyna atari salon oyunları atarioyun capcom games online classic atari games coin op coin op arcade cps2 dovus emulator eski atari oyunları eski atari salon oyunları eski oyunlar film oyunları gals panic game game rom online gameboy advance kara kutu oyunları konsol oyunları lets play sega lets play snes mame mame game mame online n64 nds nec neo geo neo geo oyunları neogeo neogeo pocket nes nintendo nintendo ds nintendo n64 nintendo oyunları nintendods old game old games online oyna panasonic pc-engine play play arcade play classic games play coin op arcade play gals panic playstation retro game retro games retrogames sega sega genesis sega megadrive sega oyunları sega saturn sega32x segacd snes snes atari oyunlari snk snow bros oyna spor oyunları street fighter oyna super nintendo super nintendo oyunları tekken tekken oyna turbografx turbografx16
X