Anon
Skorunu Kaydetmek İçin Hemen Üye Ol!
Giriş  Kayıt Ol   Facebook ile giriş yap

Mega Man X 3 Oyna

Reklam: 10 [X]
Oyuna oy verebilmek için lütfen üye olunuz
Mega Man X 3 Oyna

Mega Man X 3 Oyna

Eklenme: 06-06-2014

Etiketler:play Mega Man X3  mega man 3 oyunu oyna  nintendo oyunu  atari oyunları  mega man oyunu

Rating starRating starRating starRating starRating star

Oyun Hakkında:

Mega Man olarak da bilinen, Ganso X3 Japonya'da, bir olan video oyunu tarafından geliştirilen Capcom için Super Nintendo Entertainment System (SNES).

Nasıl Oynanır:

Mega Man olarak da bilinen, Ganso X3 Japonya'da, bir olan video oyunu tarafından geliştirilen Capcom için Super Nintendo Entertainment System (SNES). Oyun başlangıçta 1 Aralık 1995 tarihinde Japonya'da yayımlanan ve daha sonra Kuzey Amerika ve oldu PAL bölgelerinde 1996 yılında. Bu üçüncü oyunu olan Mega Man SNES görünmesini serisi ve son. Mega Man bir yer alır dünya, insan ve akıllı tarafından doldurulan olduğu kurgusal gelecek robotlar "reploids" denir. Insan yaratıcıları gibi, bazı reploids yıkıcı suç kendilerini içerir ve "Mavericks" olarak etiketlenmiş. Sonra iki kez Maverick lideri yenerek Sigma , kahramanlar Mega Man ve Sıfır Dr Doppler ve Maverick takipçilerinin onun ütopya adlı bir bilim adamı Reploid savaş gerekir.

Mega Man X3 hem geleneğinde şöyle orijinal Mega Man serisi ve Mega Man bir standart olarak seri eylem - platform oyunu . Oyuncu herhangi bir sırayla sekiz aşamalarında bir dizi çeşitli güç-ups kazanıyor ve her aşamanın sonunda patronu. Özel silahını çekerken erişir Mega Man Zero X ek bir oynanabilir karakter olduğu serinin ilk oyunu Selefi gibi, Mega Man özellikleri "CX4" çip bazı sınırlı izin vermek için 3 boyutlu vektör grafikleri ve şeffaflık efektleri.

Bir 32-bit sürümü Mega Man ​​X3 serbest bırakıldı PlayStation , Sega Saturn , ve Windows'ta çeşitli ülkelerde. Bu sürüm, Kuzey Amerika dahil edildi Mega Man Collection 2006 yılında. oyunu ayrıca Japon taşıdık cep telefonları 2010 yılında. Kritik resepsiyon Mega Man ortalamanın üzerinde olmuştur. Ancak, oyun, özellikle 32-bit sürümü, dizi iyileştirmeler eksikliğine yorumcular çeşitli eleştiriler aldı.

Yorum Yazmak İçin Lütfen Giriş Yapınız ya da Kayıt Olunuz.
İlgini Çekebilecek Diğer Oyunlar...
Sponsorlu Bağlantılar

Flag Counter

En İyi Oyuncular

En Çok Oynananlar

Atari Salonumuzda Toplam: 942 oyunda, 4955823 oynanma ve 1262 kayıtlı üye vardır.

3do CPS3 Capcom Cps1 Giant Attack Play Atari 2600 Online Play Atari 7800 Online Play Atari Lynx Online Play Atari jaguar Online Play Gameboy Advance Online Play Mame Play Neo geo Online Play Neogeo Online Play Nintendo Online Street Fighter adult games arcade atari atari 2600 games atari 2600 oyunlari atari 2600 oyunları atari 7800 oyunlari atari jaguar oyunlari atari kaset oyunları atari lynx oyunlari atari oyun atari oyunları atari oyunları oyna atari salon oyunları atarioyun capcom games online classic atari games coin op coin op arcade cps2 dovus emulator eski atari oyunları eski atari salon oyunları eski oyunlar film oyunları gals panic game game rom online gameboy advance kara kutu oyunları konsol oyunları lets play sega lets play snes mame mame game mame online n64 nds nec neo geo neo geo oyunları neogeo neogeo pocket nes nintendo nintendo ds nintendo n64 nintendo oyunları nintendods old game old games online oyna panasonic pc-engine play play arcade play classic games play coin op arcade play gals panic playstation retro game retro games retrogames sega sega genesis sega megadrive sega oyunları sega saturn sega32x segacd snes snes atari oyunlari snk snow bros oyna spor oyunları street fighter oyna super nintendo super nintendo oyunları tekken tekken oyna turbografx turbografx16
X